Namaz Elbisesi
Namaz Elbisesi

Pratik Çocuk Namaz Elbisesi (974)

Marka : OulabiMir
İndirim Oranı : %25 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺149,90 'den başlayan taksitlerle

Hediye Olarak Namaz Tesbihi Gönderilmektedir. Pratik Çocuk Namaz Elbisesi Ürünümüz Görsellerin Bire Bir Aynıdır. Ürün Özel Tasarım Kutulu Olarak Gönderilmektedir. Ürünlerimiz de çocuğunuza zarar verebilecek hiçbir malzeme kullanılmamıştır. 8 ila 13 yaş aralığın da seçeneklerimiz mevcuttur.

ÇOCUK PRATİK NAMAZ ELBİSESİ 

Kız çocuklarımız için özel üretilmiş olan pratik çocuk namaz elbisesi rahat ve çocuklarımızın islami şartlara uygun namaz kılmasını sağlayacak bir üründür. Çocuklarımızı namaz kılmaya teşvik edecek bu çocuk namaz kıyafeti ile çocuklarımız namaz kılmaya daha istekli olacaktır. Kur'an-ı Kerim Çantası ve Seccadesi ile birlikte tam bir takım halindedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz çocuk namaz elbisesinin yanında bir çok hediyeside mevcuttur. Sizlere göndereceğimiz hediyemiz Namaz tesbihidir. Çocuklarımız hediyemiz olan namaz tesbihi ile ibadetini tam anlamı ile yerine getirebilir. Çocuklarımız Çocuk namaz kıyafetini giyerek namazını sorunsuz bir şekilde kılabilir. Sizde çocuklarımıza rahat ve islami şartlara uygun bir namaz için kız çocuklarımız için özel üretilmiş olan çocuk namaz elbisesini temin edebilirsiniz.

 

Çocuk Namaz Takımı 4 Parçadan oluşmaktadır

 

1 adet Özel Fırfırlı Kur’an-ı Kerim Çantası

1 adet Seccade

1 adet Namaz Başörtüsü

1 adet Namaz Elbisesi

 

Satın almış olduğunuz ürününüzün yanında hediye olarak;

 

1 adet Namaz Tesbihi

 

Eğer diğer Çocuk Namaz Elbisesine göz atmak istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

 

Çocuklarınıza çocuk kostümleri, özel gün kostümleri, doğum günü kostümleri, okul gösteri kostümleri ve parti kostümlerini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeni trend ve modayı örnek alarak birbirinden farklı olarak ürettiğimiz rengarenk ve çeşit çeşit Çocuk Kostümleri, minik prenses ve prenslerimiz için Bebek Kostümleri, erkek çocuklarımız için Sünnet Kıyafetleri ve kız çocuklarımızı namaz kılmaya daha da teşvik etmesi amacıyla Namaz Kıyafetleri çeşitlerimizle, çocuklarınızın hayali olan karaktere dönmesine tanıklık edebilirsiniz. Kostümlerimiz oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bir çok Meyve kostümleri ve sebze kostümlerinden oluşan Bitki Kostümleri, Sevimli hayvanlardan oluşan Hayvan Kostümleri, Çocuklarımıza meslekleri sevdirecek Meslek Kostümleri, Çocuk Namaz Elbiseleri ve Sünnet Kıyafetleri gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Çocuk Kostüm, Bebek Kostüm ve Namaz Elbiseleri ve Sünnet Elbiseleri tamamen yerli üretimimizdir. Kostümlerimizin içerisinde ürün ile alakalı aksesuarları da mevcuttur ve ürün ile birlikte gelmektedir. Çocuk kostüm fiyatları titizlikle ve güncel kurların oldukça altında bir fiyatla verilmektedir. Her bütçeye uygun kostümleri bulunmaktadır. Kargo ücretsizdir. Eğer aradığınız kostüm sitemizde yoksa yetkiliyle irtibata geçip istediğiniz tasarımlarda üretim yaptırabilirsiniz. Sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Benzer Ürünler