ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİLER


·        Üye olmak ücretli midir?
Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.
Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın.

·        Üye Olmak Bana Neler Kazandırır?

Sitemize üye olunca adınıza sitemizde kullanmak üzere “10 ₺ Hediye Kuponunutanımlanacaktır. Hediye Kuponunuzu sitemizden istediğiniz üründe kullanabilirsiniz.

·        Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?
İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır. 

·        Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?
Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

 

ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ


·        Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?
İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır. Ücretsiz üyelik için tıklayın.
 

·        Alışveriş Sepeti nedir?
İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..

·        Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?
1)
 Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.
2) Yada sol menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Sayfamız tasarım esmasında marka , parça sayısı , özellik, kategori ve Tema dikkata alınarak özenle hazırlanmıştır.

·        Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?
Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi ve kredi kartı ile alınmaktadır. 
1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.
2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Yada müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.
 

·        Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz. Adres bilgilerimiz için tıklayın.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?
Sayfamızdan Banka havelesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir.  Sitemizde 3D Secure güvenliği vardır. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz.

İNTERNET SİTESİ İADE KOŞULLARI:

Ürün Değişim İşlemleri

 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için;

 

Tarafınıza gönderilen ürünü faturası ile birlikle geri kargolamanız, paketin/kargonun içerisine değişim için talep ettiğiniz diğer ürünün ürün kodunu yazmış olmanız gerekmektedir.

 

Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve de orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimi için kargolayabilirsiniz.

 

Adres : Barış Mah. Enver Adakan Cad. Peyami Safa Sok. No:90  Beylikdüzü/İSTANBUL

 

 

 Ürün İade İşlemleri

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tarafınıza gönderilen  paketin içerisinde bulunan iade formunun doldurulması gerekmektedir.

 

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

 

Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve de orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

 

Hijyenik Nedenlerden Dolayı İç Çamaşırı, Çorap, Parfüm gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

 

Gönderimlerinizi anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile ücretsiz yapabilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderiler de ücret göndericisine ait olacağından karşı ödemeli gönderilen kargolarınız teslim alınmayacaktır.

 

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğundan iadeleriniz  sanal pos üzerinden  kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün iade için kargolayabilirsiniz.

 

Adres : Barış Mah. Enver Adakan Cad. Peyami Safa Sok. No:90  Beylikdüzü/İSTANBUL

 

Hafta içi  7/24 saatleri arasında  0535 320 08 38 telefon numaralarından bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

MAĞAZA İADE KOŞULLARI:

Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde ürünle ilgili herhangi bir üretim hatası yok ise kesinlikle ürün iadesi yapılmamaktadır , fatura ibrazı ile satın alınan malzeme tutarı karşılığı ürün değişikliği yapılmaktadır. Satın alınan ürünlerin değişimi fatura tarihini takiben 1 ay içinde gerçekleştirilmelidir. Kostümlerin iadesi yapılmamaktadır sadece beden değişikliği yapılabilir.