Yetişkin Namaz Kıyafeti (997)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0

Hediye Olarak Tesbih Gönderilmektedir. Ürünlerimiz Görsellerin Bire Bir Aynıdır. 

YETİŞKİN NAMAZ ELBİSESİ 

Sizler için özel olarak üretilmiş olan Namaz Kıyafeti, dini sorumluluklarınızı bire bir karşılayacak bir yetişkin namaz elbisesidir. Namazınızı gönül rahatlığı ile kılmak için tasarlanmış olan İslami şartlara uygun olarak kapatılması gereken uzuvları kapatan bu Namaz elbisesi sizler için üretilmiştir. Kullanmasıda bir o kadar rahat olan pratik namaz elbisesi ile dini vecibelerinizi yerine getirebilirsiniz. Ürünümüzden biraz daha bahsetmek gerekirse kendinden başörtülü namaz elbiseleri olarakta geçer. Sizler için her koşulda rahat ve uygun olan tek parça namaz kıyafeti fiyatları da oldukça uygun düzeydedir.  Sizde namaz elbisesi modellerimizi sitemizden inceleyebilir, sizler için en uygun namaz kıyafetini satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere yollayacağımız başörtülü namaz elbiselerinin yanında hediye olarak tesbihde yollamaktayız. Bu ürünlerden faydalanmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

İki Parça Pratik Namaz Elbisesi 

Ürün iki parçadan oluşmaktadır, alt kısmı etek olarak tasarlanmıştır üst kısmı kolsuz baştan geçirilerek giyilmektedir. Bedenler standart bedendir, model renk seçenekleri mevcuttur.

 

Satın almış olduğunuz ürününüzün yanında hediye olarak;

1 adet tesbih

 

Eğer diğer Yetişkin Namaz Elbiselerine göz atmak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

 

Çocuklarınıza çocuk kostümleri, özel gün kostümleri, doğum günü kostümleri, okul gösteri kostümleri ve parti kostümlerini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeni trend ve modayı örnek alarak birbirinden farklı olarak ürettiğimiz rengarenk ve çeşit çeşit Çocuk Kostümleri, minik prenses ve prenslerimiz için Bebek Kostümleri, erkek çocuklarımız için Sünnet Kıyafetleri ve kız çocuklarımızı namaz kılmaya daha da teşvik etmesi amacıyla Namaz Kıyafetleri çeşitlerimizle, çocuklarınızın hayali olan karaktere dönmesine tanıklık edebilirsiniz. Kostümlerimiz oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bir çok Meyve kostümleri ve sebze kostümlerinden oluşan Bitki Kostümleri, Sevimli hayvanlardan oluşan Hayvan Kostümleri, Çocuklarımıza meslekleri sevdirecek Meslek Kostümleri, Çocuk Namaz Elbiseleri ve Sünnet Kıyafetleri gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Çocuk Kostüm, Bebek Kostüm ve Namaz Elbiseleri ve Sünnet Elbiseleri tamamen yerli üretimimizdir. Kostümlerimizin içerisinde ürün ile alakalı aksesuarları da mevcuttur ve ürün ile birlikte gelmektedir. Çocuk kostüm fiyatları titizlikle ve güncel kurların oldukça altında bir fiyatla verilmektedir. Her bütçeye uygun kostümleri bulunmaktadır. Kargo ücretsizdir. Eğer aradığınız kostüm sitemizde yoksa yetkiliyle irtibata geçip istediğiniz tasarımlarda üretim yaptırabilirsiniz. Sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.