Antep Kız Çocuk Kostümü
Antep Kız Çocuk Kostümü
Antep Kız Çocuk Kostümü

Antep Kız Kostümü Çocuk Kıyafeti (355)

Marka : OulabiMir
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺452,07(KDV Dahil)
İndirimli : ₺339,90(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0

Ürünlerimiz Görsellerin Bire Bir Aynıdır. Ürünlerimiz de çocuğunuza zarar verebilecek hiçbir malzeme kullanılmamıştır. 16 ila 17 yaş aralığın da seçeneklerimiz mevcuttur.

Gaziantep Kız Kostümü Çocuk Kıyafeti

 

Çocuklarımızın okul gösterileri olsun tiyatro gösterileri olsun oyunlarda rol almasını çok isteriz. Okul gösterilerinde 23 Nisan 19 Mayıs gibi etkinliklerde rahatlıkla giyebileceği Yöresel Çocuk Kostümleri firmamız tarafından üretilmektedir. Yöresel kostümlerimizden birisi olan Antep Kız Kostümü Çocuk Kıyafetimiz okul gösterilerinde ve tiyatrolarda rahatlıkla giyilebilir. Halk oyunlarının vazgeçilmezi olan yöresel kıyafetler sayesinde çocuklarımızın yörelerimize olan gelenek ve göreneklere olan ilgilerini artırmasını sağlayabiliriz. Kalite kumaşlardan yerli olarak üretilen kostümlerimiz her mevsim rahatlıkla giyilebilir. Ürünlerimiz çok şık ve kullanışlıdır.

 

Antep Kız Kostümü Çocuk Kıyafeti 5 parçadan oluşmaktadır;

 

1 adet fes

1 adet gömlek

1 adet ceket

1 adet şalvar

1 adet önlük

 

Şeklindedir.

 

Ürünümüzün beden dağılımı ise 2 ila 9 yaş arasındadır. Kostümlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından özenle üretilmiş olup, çocuklarımızın sağlığına etki edecek hiçbir madde bulunmamaktadır.


Çocuklarınıza çocuk kostümleri, özel gün kostümleri, doğum günü kostümleri, okul gösteri kostümleri ve parti kostümlerini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeni trend ve modayı örnek alarak birbirinden farklı olarak ürettiğimiz rengarenk ve çeşit çeşit Çocuk Kostümleri, minik prenses ve prenslerimiz için Bebek Kostümleri, erkek çocuklarımız için Sünnet Kıyafetleri ve kız çocuklarımızı namaz kılmaya daha da teşvik etmesi amacıyla Namaz Kıyafetleri çeşitlerimizle, çocuklarınızın hayali olan karaktere dönmesine tanıklık edebilirsiniz. Kostümlerimiz oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bir çok Meyve kostümleri ve sebze kostümlerinden oluşan Bitki Kostümleri, Sevimli hayvanlardan oluşan Hayvan Kostümleri, Çocuklarımıza meslekleri sevdirecek Meslek Kostümleri, Çocuk Namaz Elbiseleri ve Sünnet Kıyafetleri gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Çocuk Kostüm, Bebek Kostüm ve Namaz Elbiseleri ve Sünnet Elbiseleri tamamen yerli üretimimizdir. Kostümlerimizin içerisinde ürün ile alakalı aksesuarları da mevcuttur ve ürün ile birlikte gelmektedir. Çocuk kostüm fiyatları titizlikle ve güncel kurların oldukça altında bir fiyatla verilmektedir. Her bütçeye uygun kostümleri bulunmaktadır. Kargo ücretsizdir. Eğer aradığınız kostüm sitemizde yoksa yetkiliyle irtibata geçip istediğiniz tasarımlarda üretim yaptırabilirsiniz. Sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Benzer Ürünler