Ürün Değişim İşlemleri

 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için;

 

Tarafınıza gönderilen ürünü faturası ile birlikle geri kargolamanız, paketin/kargonun içerisine değişim için talep ettiğiniz diğer ürünün ürün kodunu yazmış olmanız gerekmektedir.

 

Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve de orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimi için kargolayabilirsiniz.

 

Adres : Barış Mah. Enver Adakan Cad. Peyami Safa Sok. No:90  Beylikdüzü/İSTANBUL

 

 

 

 

 

Ürün İade İşlemleri

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tarafınıza gönderilen  paketin içerisinde bulunan iade formunun doldurulması gerekmektedir.

 

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

 

Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve de orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

 

Hijyenik Nedenlerden Dolayı İç Çamaşırı, Çorap, Parfüm gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

 

Gönderimlerinizi anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile ücretsiz yapabilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderiler de ücret göndericisine ait olacağından karşı ödemeli gönderilen kargolarınız teslim alınmayacaktır.

 

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğundan iadeleriniz  sanal pos üzerinden  kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün iade için kargolayabilirsiniz.

 

Adres : Barış Mah. Enver Adakan Cad. Peyami Safa Sok. No:90  Beylikdüzü/İSTANBUL

 

Hafta içi  7/24 saatleri arasında 0538 591 78 17 telefon numaralarından bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.