Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım
Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım
Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım
Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım
Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım

Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım (2038)

Marka : OulabiMir
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺200,56(KDV Dahil)
İndirimli : ₺189,99(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Stok Miktarı : 0

Ürünümüz Görsellerin Bire Bir Aynıdır. Ürünlerimiz de çocuğunuza zarar verebilecek hiçbir malzeme kullanılmamıştır. 1 ila 5 yaş aralığın da seçeneklerimiz mevcuttur.

indirim1

Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takımı

 

Çocuklarımızın hem şık hemde sıcak yaz günlerinde rahat etmesi için özel olarak üretmiş olduğumuz yazlık erkek çocuk takımları ile çocuklarımız oldukça rahat ve şık görüneceklerdir. Ürünün üzerinde bulunan sayı ve yazı baskıları ile erkek çocuk kıyafeti oldukça şık bir ürün olmakla beraber çocuklarınıza çok yakışacağına eminiz. Çocuklarınız bu ürünü gündelik çocuk takımı olarak giyebileceği gibi pek çok etkinlik, okul gösterileri, partiler ve benzeri organizasyonlarda da gönül rahatlığıyla giyebileceklerdir. Ürünlerimiz modaya son derece uygun şekilde profesyonel ekibimiz tarafından özenle tasarlanmaktadır. ,

 

Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takımı 2 parçadan oluşmaktadır;

 

1 adet şort

1 adet sıfır kollu gömlek

1 adet L- Kemer

 

 

şeklindedir.

 

Ürünümüzün beden dağılımı ise 1-2 yaş, 2-3 yaş, 4-5 yaş,  şekindedir. Ürünlerimizde çocuklarımızın sağlığına etki edecek herhangi bir madde bulunmamaktadır. 

 

Çocuklarınıza çocuk kostümleri, özel gün kostümleri, doğum günü kostümleri, okul gösteri kostümleri ve parti kostümlerini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeni trend ve modayı örnek alarak birbirinden farklı olarak ürettiğimiz rengarenk ve çeşit çeşit Çocuk Kostümleri, minik prenses ve prenslerimiz için Bebek Kostümleri, erkek çocuklarımız için Sünnet Kıyafetleri ve kız çocuklarımızı namaz kılmaya daha da teşvik etmesi amacıyla Namaz Kıyafetleri çeşitlerimizle, çocuklarınızın hayali olan karaktere dönmesine tanıklık edebilirsiniz. Kostümlerimiz oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bir çok Meyve kostümleri ve sebze kostümlerinden oluşan Bitki Kostümleri, Sevimli hayvanlardan oluşan Hayvan Kostümleri, Çocuklarımıza meslekleri sevdirecek Meslek Kostümleri, Çocuk Namaz Elbiseleri ve Sünnet Kıyafetleri gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Çocuk Kostüm, Bebek Kostüm ve Namaz Elbiseleri ve Sünnet Elbiseleri tamamen yerli üretimimizdir. Kostümlerimizin içerisinde ürün ile alakalı aksesuarları da mevcuttur ve ürün ile birlikte gelmektedir. Çocuk kostüm fiyatları titizlikle ve güncel kurların oldukça altında bir fiyatla verilmektedir. Her bütçeye uygun kostümleri bulunmaktadır. Kargo ücretsizdir. Eğer aradığınız kostüm sitemizde yoksa yetkiliyle irtibata geçip istediğiniz tasarımlarda üretim yaptırabilirsiniz. Sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Benzer Ürünler
Etiketler
Yazlık, Yazlık Erkek, Yazlık Erkek Çocuk, Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli, Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu, Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım, Yazlık Erkek Çocuk Gömlekli Takım, Yazlık Erkek Çocuk Şortlu, Yazlık Erkek Çocuk Şortlu Takım, Yazlık Erkek Çocuk Takım, Yazlık Erkek Gömlekli, Yazlık Erkek Gömlekli Şortlu, Yazlık Erkek Gömlekli Şortlu Takım, Yazlık Erkek Gömlekli Takım, Yazlık Erkek Şortlu, Yazlık Erkek Şortlu Takım, Yazlık Erkek Takım, Yazlık Çocuk, Yazlık Çocuk Gömlekli, Yazlık Çocuk Gömlekli Şortlu, Yazlık Çocuk Gömlekli Şortlu Takım, Yazlık Çocuk Gömlekli Takım, Yazlık Çocuk Şortlu, Yazlık Çocuk Şortlu Takım, Yazlık Çocuk Takım, Yazlık Gömlekli, Yazlık Gömlekli Şortlu, Yazlık Gömlekli Şortlu Takım, Yazlık Gömlekli Takım, Yazlık Şortlu, Yazlık Şortlu Takım, Yazlık Takım, Erkek, Erkek Çocuk, Erkek Çocuk Gömlekli, Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu, Erkek Çocuk Gömlekli Şortlu Takım, Erkek Çocuk Gömlekli Takım, Erkek Çocuk Şortlu, Erkek Çocuk Şortlu Takım, Erkek Çocuk Takım, Erkek Gömlekli, Erkek Gömlekli Şortlu, Erkek Gömlekli Şortlu Takım, Erkek Gömlekli Takım, Erkek Şortlu, Erkek Şortlu Takım, Erkek Takım, Çocuk, Çocuk Gömlekli, Çocuk Gömlekli Şortlu, Çocuk Gömlekli Şortlu Takım, Çocuk Gömlekli Takım, Çocuk Şortlu, Çocuk Şortlu Takım, Çocuk Takım, Gömlekli, Gömlekli Şortlu, Gömlekli Şortlu Takım, Gömlekli Takım, Şortlu, Şortlu Takım, Takım,